EE  /  RU  /  EN
EE    /    RU    /    EN

Juulis on järelmaksu intress 0% TERVEKS AASTAKS!

Mobipunkt
18.07.2019   Toote tutvustused
Puuduvad ka sissemakse ning lepingutasu

Oh neid lihtsamaid aegu:
Kas mäletate, kui telefonid maksid omal ajal veel vanas rahas 10 000-15 000 krooni? Väga hiiglaslik rahasumma ikka sel ajal. Tol ajal ei saanud erinevaid alternatiive, näiteks järelmaksuga osta või lausa koju telllida, rääkimata parimatest Apple toodetest, nagu iPhone. Pidid ikka üsnagi jõukas olema, et saaksid omada lahedat NOKIA telefoni. Mälestused mälestused..
Tänapäeval on aga lihtne, valikut on igale maitsele. Korraliku iPhone'i või ideaalse MacBook arvuti võid saada igast hinnaklassist, iga välimuse ning kõikvõimalike erinevate omadustega. Vali mida tahad, ei pea isegi palju raha olema tänapäeva kohta, poodides müüakse nii uusi kui ka kasutatud seadmeid, FaceBookis või siis mujal portaalides käest kätte. Lihtne!

Paneb mõtlema!
Aga nüüd tekib küsimus, kas soovid kuskilt portaalidest võõrastelt inimestelt osta mitme saja eurose asja, mille minevikku ei tunne? Kas saad endale lubada seda, mida reaalselt soovid? Kas on mõtet korraliku asja eest kohe mängu panna Eesti keskmine palk?

Lahendus:
„MUIDUGI ON!“ ütlevad mõned, teised aga võib-olla analüüsivad asja läbi ning mõtlevad veel kaks korda üle enne kui otsustavad. Just neile, ongi Mobipunktil välja mõeldud eriline kampaania. Järelmaksu puhul 0% INTRESS TERVEKS AASTAKS! Puudub nii SISSEMAKS kui ka LEPINGUTASU! Jah, sa kuulsid õigesti, TERVEKS AASTAKS! Ei pea ühtegi lisatasu maksma. Sest me mõistame, Apple ongi kvaliteetne ning ilmselgelt ihaldatuim bränd terves maailmas. Väga paljud sooviksid endale soetada mitmeteks aastateks just ühe korraliku töövahendi, olgu selleks siis võrratu iPhone XS Max või siis korralik tööarvuti Apple MacBook Pro. Aga sellised kvaliteetsed asjad mis kestavad kaua, ei saa ju mitte kuidagi vähe maksta. Maksad siiski väärtuse eest! Igati oma hinda väärt! Tuleb lihtsalt kohale tulla, vaadata välja Sulle sobivaim seade sobivaimate omaduste ja hinnaga, ning teha järelmaksu pakkumine. 

Kiire näide, et asi puust ja punaseks selgeks teha:
Näide: Kui uus iPhone XS 64GB maksab 1169€ ning sooviksite seda saada ilma kampaaniata 12 kuuks järelmaksuga, siis oleks kuumakse Sulle kokku 114,97€ kuus.
Hetkel aga puuduvad igasugused lisatasud ja sellise konkreetse toote puhul tuleks kuumakseks kokku KÕIGEST 97,42€ KUUS! See on peaaegu 20€ soodsam kuumakse mille eest te saaksite endale soetada juurde lisakindlustuse, mis laseks teil rahulikuma südamega oma armast iPhone'i kasutada, osta midagi ilusat oma lähedastele või siis üldse kuskile mujale investeerida. Või too oma vanem iPhone meile tagasi ja saa uus selle võrra soodsamalt!
Kokkuvõttes: Ei pea kohe midagi välja ostma, vaid tuleb jagada oma toote hind kuni 12ks pisemaks jupiks ning saad kergema südamega oma elulisi toimetusi edasi teha, see kord aga sõbraks näiteks oma tuliuus perfektne iPhone XS! 


Selle kohta on olemas hea ütlus: „Ma pole nii rikas, et osta odavaid asju“. Asja mõte ongi see, et ei peaks iga aasta ostma uut poolikut suvalist toodet ning seeläbi maksta kokkuvõttes hulga rohkem raha, kui oleks maksnud ühe korraliku Apple toote eest, mis kestab teil pikki pikki aastaid. Mobipunkt lihtsustab Sinu valikut!

← Tagasi blogi esileheleVeel põnevat lugemist

Loomulikult soovid oma iPhone'st maksimumi võtta, kuid elus õnnetusi ikka juhtub.

Kui veekindel on Sinu iPhone tegelikult?

Loomulikult soovid oma iPhone'st maksimumi võtta, kuid elus õnnetusi ikka juhtub.…
Loe lähemalt ›

Mobipunkt
5.07.2019   Toote tutvustused
Loomulikult soovid oma iPhone'st maksimumi võtta, kuid elus õnnetusi ikka juhtub.

Kui veekindel on Sinu iPhone tegelikult?

Loomulikult soovid oma iPhone'st maksimumi võtta, kuid elus õnnetusi ikka juhtub.…
Loe lähemalt ›

Mobipunkt
5.07.2019   Toote tutvustused
Toode on lisatud ostukorvi