Kalasadama 4a (Rumbi 4), Tallinn · E-R 9-19 L 11-17 P 11-15
Et     Ru     En
Eesti     Русский     English

Selle Suve Populaarseimad Apple Tooted!☀️

Mobipunkt
1.08.2022   Toote tutvustused

Mobipunkti tootevalikust leiab kõiki Apple seadmete mudeleid, kuid toome Teile välja selle suve kõige populaarsemad seadmed. 

Mobipunkt pakub aastaringselt teenust, mille kaudu saab enda vana seadme uueks vahetada. Loe lähemalt siit!♻️

Lisaks “vana uueks” programmile on Mobipunktis augustikuus koostöös ESTO-ga käimas 0% intress kampaania. Kampaania kohta saab rohkem lugeda siit.

iPhone 13 Pro & 13 Pro Max

Tegemist on praeguste Apple telefonide lipulaevaga. Seadmetel on suurepärane kaamera, millega jäädvustada enda imelisi hetki ning veel vastupidavam aku kui eelmistel mudelitel. Lisaks kaamerale ja akule on seadmel ka 120 gHz ekraan ja uus võimas A15 kiip, mis teevad seadme kasutamise väga mugavaks ja kiireks. 

Ostes praegu seadme 0% intressiga on igakuine osamakse: 

iPhone 13 Pro alates 98,25€/kuu

iPhone 13 Pro Max alates 106,58€/kuu.

iPad 10.2”(2021)

Soodne, kuid võimas! Tegemist on iPadiga, millega on võimalik kõik oma igapäevased tegemised tehtud saada ning rohkemgi veel. Seadme hinna- ja kvaliteedi suhe on lausa suurepärane. iPad sobib hästi inimesele, kes kasutab seadet peamiselt videote või filmide vaatamiseks ning mängude mängimiseks. iPadiga on võimalik kasutada ka Apple pliiatsit, et märkmeid teha või joonistada.

Ostes praegu seadme 0% intressiga on igakuine osamakse: 

iPad 10.2” (2021) alates 33,25€/kuu.

iPhone SE (2020) & iPhone SE (2022)

Seade on väga populaarne inimeste seas, kes ei soovi endale suurt telefoni ning tunnevad puudust vanast heast Touch ID-st. iPhone SE(2020) puhul on tegemist telefoniga, mis katab kõik vajadused, mida tavakasutaja seadmest oodata võiks. Tegemist on uute mudelitega, mis on vana disainiga. Seetõttu on iPhone SE (2020) ja (2022) ka üle poole võrra soodsamad kui uue disainiga iPhone 13 sarja mudelid. Mobipunkti valikust leiab ka kasutatud iPhone SE (2020) seadmeid.

Ostes praegu seadme 0% intressiga on igakuine osamakse: 

iPhone SE (2020) alates 35,41€/kuu,

iPhone SE (2022) alates 44,08€/kuu. 

Apple Watch Series SE & Watch Series 7

Tihtipeale saame klientide käest küsimuse, kumb valida? Watch SE puhul on tegemist soodsamaga kellaga, millel on kõik vajalikud funktsioonid olemas, mida ühelt nutikellalt oodata. Watch Series 7 puhul on tegemist mõnevõrra kallima seadmega, millel on uuem disain, see tähendab suuremat ekraani ning paari lisafunktsiooni. Seadmete erinevuste kohta on võimalik täpsemalt lugeda siit.

Ostes praegu seadme 0% intressiga on igakuine osamakse: 

Watch Series SE alates 24,91€/kuu,

Watch Series 7 alates 35,75€/kuu.

Loe kampaania kohta lähemalt siit.
← Tagasi blogi esileheleVeel põnevat lugemistSoodusmüük - 5 Põhjust Miks Valida Kasutatud iPhone Mobipunktist?


Loe lähemalt ›

Mobipunkt
17.05.2022   Toote tutvustused
Pakume lisaks uutele MacBookidele ka kasutatud MacBook arvuteid.

Eelised Valides Kasutatud MacBook


Loe lähemalt ›

Mobipunkt
26.01.2022   Toote tutvustused
Toode on lisatud ostukorvi

Meie veebileht kasutab küpsiseid


Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil lubada küpsiste kasutamine. Kasutame küpsiseid kasutajakogemuse parandamiseks, sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumiseks ning liikluse analüüsimiseks. Loe lisaks meie privaatsuspoliitikast.

Ainult vajalikud