Kalasadama 4a (Rumbi 4), Tallinn · E-R 9-19 L 11-17 P 11-15
Et     Ru     En
Eesti     Русский     English

Kontakt

Oleme avatud

E-R 9.00-19.00
L 11.00-17.00
P 11.00-15.00

Kalasadama 4a (Rumbi 4), Tallinn, 10415

Asume Kultuurikatla taga. Kultuurikatla/Circle K poolt tulles kõnni mööda kultuurikilomeetrit ca 50 m ning pööra peale korstent suure pruunika maja eest vasakule.

Tulles Kalasadama tänavalt, keera kultuurikilomeetril paremale ning peale pruunikat maja (enne korstent) uuesti paremale.

Tasuta parkimine Circle K parklas parkimiskellaga 30 minutit
Europarklas 30min/0.50€, Kalasadama 10 (EP134)

Asukoht Google kaardil ›
info@mobipunkt.ee
+372 5685 0020 (võib helistada E-R 9-19, L 11-17, P 11-15)
+372 5684 1241




Mobipunkt OÜ

Reg. nr : 12855379
KMKR nr: EE101813714
Kalasadama 4a, 10415, Tallinn


Pangarekvisiidid:
EE477700771001646378 (LHV)
EE451700017003742785 (Luminor)
EE911010220244534225 (SEB)

Kui soovite saata seadet postiga Mobipunkti:
Tallinna Arsenali Keskuse SmartPost/Omniva
Telefoninumber: +372 5684 1241

NB!
Kindlasti tuleb pakki lisada oma andmed (ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, e-mail, Teie pakiautomaat) ning probleemi kirjeldus!
Palun eemaldage seadmelt ekraanilukk või lisage see andmetega kaasa.
Palun pakkige oma seade korralikult, et see ei saaks transpordi käigus põrutada.

Võta meiega ühendust


Airiin Abel
Müügikonsultant
+372 5685 0020
airiin@mobipunkt.ee

German Täht
Müügikonsultant
+372 5685 0020
german@mobipunkt.ee

Toomas Halberg
Müügikonsultant
+372 5685 0020
toomas@mobipunkt.ee

Martin Halberg
Müügikonsultant
+372 5685 0020
martin.halberg@mobipunkt.ee

Gennadi Tiškov
Tehnik
+372 5685 0020
info@mobipunkt.ee

Martin Guppal
Müügikonsultant–Hooldusjuht
+372 5685 0020
martin@mobipunkt.ee

Jan Morten Kivi
Turundusspetsialist
+372 5699 2209
jan@mobipunkt.ee

Kendra Kari
Raamatupidaja
kendra@mobipunkt.ee

Michael Sander
General Manager
+372 5685 0072
michael@mobipunkt.ee

Sandra Alice Skorik
Finantsjuht
alice@mobipunkt.ee

Sanders Skorik
CEO
sanders@mobipunkt.ee
Toode on lisatud ostukorvi