Kalasadama 4a (Rumbi 4), Tallinn · E-R 9-19 L 11-17 P 11-15
Et     Ru     En
Eesti     Русский     English

Mobipunkt soovib kõigile head lõppevat kooliaastat!


Oleme omalt poolt kokku pannud parimad kingiideed, mis sobivad just koolilõpetajatele! Vali oma lähedastele või hoopis endale väärt lõpukink Mobipunktist! Telli tooted mugavalt pakiautomaati (üle 100€ tellimustele tasuta tarne pakiautomaati) või tule meie esindusse Kalasadama 4a (Tallinn).

Võimalus tuua meile ka oma vana Apple seade, et saada uus vana võrra soodsamalt

Watch SE

Watch SE’ga jälgid tervislikku eluviisi sama lihtsalt kui jälgida kella! See on võimas ja taskukohane abimees randmel, mis aitab kõik su püstitatud eesmärgid täide viia!

al. €299.00 ›

Airpods 2 / Airpods 3

Muusika mängib meie kõigi elus väga suurt rolli. AirPods kõrvaklapid viivad selle kogemuse uuele tasemele.


al. €145.00 ›

MacBook Pro 13” (2020)

Uus arvuti on ilmselt igaühe unistus, kui vana arvuti hakkab ajale jalgu jääma. M1 protsessor on jätkuvalt nii võimas, et jõudu jätkub veel pikkadeks aastateks ning oma tööd tehes peab aku vastu terve päeva.

al. €1345.00 ›

Kasutatud iPhone

Meie tootevalikust on võimalik leida kingituseks Sinu või Sinu lähedase vajadustele vastav kasutatud seade, koos kahe aastase Mobipunkti garantiiga.

al. €50.00 ›

iPhone 13 Mini / 13 / 13 Pro / 13 Pro Max

Tõenäoliselt kõige ihaldatuim lõpukink. Kui soovid oma lähedastele või endale teha parima lõpukingi, siis vali kindlalt uus ja seni kõige võimsaim iPhone.

al. €749.00 ›

Apple Watch Series 7

Suurima ekraaniga Apple Watch eales. Seade on vastupidava ekraaniga. Suur värvivalik, et Sina või Su lähedane saaks just endale sobiva valida.


al. €429.00 ›

iPad 10.2'' (2021)

Soodne, kuid võimas? Kingi oma lähedasele seade, millega igapäevaelu mugavamaks muuta. Hea suurusega ekraan, et vaadata parimaid filme, kuid samal ajal ka piisavalt võimas, et kogu kooli töö saaks tehtud.

al. €399.00 ›

iPad Air 10.9”(2022)

Vii enda või oma lähedase õppimine uuele tasemele. Parim seade, kuhu kirjutada oma märkmeid Apple Penceliga ning palju muud.


al. €709.00 ›

Ei leidnud sobivat kinki? Vali oma lemmiktoode

Miks osta seade Mobipunktist?


Tasuta tarne pakiautomaati
Ostes toote saate sellele järele tulla meie esindusse. Lisaks saate valida tasuta tarne ka sobivasse Omniva või SmartPosti pakiautomaati.

Kaup kiirelt kätte
Tellides toote pakiautomaati, jõuab esinduses olev kaup sinuni 1-2 tööpäevaga.

Too vana seade meile ja saa uus soodsamalt
Tuues oma vana Apple seadme meile, saab uue toote selle võrra soodsamalt! Nii säästad oma väärtuslikku aega, raha ning loodust. Lisaks tõstame kõik andmed sinu vanast seadmest uude tasuta!
Garantiihoolduse ajaks tasuta asendusseade
Kui garantiiaja jooksul peaks seadmega mure tekkima, siis saab meilt ostetud seadmetele garantiitööde ajaks alati tasuta asendusseadme, et elu läheks samas tempos edasi.

Usalda suurte kogemustega partnerit
Mobipunkt müüb ja parandab ainult Apple tooteid juba 2015. aastast. Oleme müünud üle 20 000 Apple seadme ning teostanud ka sama palju hooldustöid. Meie oleme alati sinu jaoks olemas ning kättesaadavad!

Kaks aastat garantiid kõikidele kasutatud seadmetele
Kõik meie kasutatud seadmed on enne müüki põhjalikult kontrollitud, desinfitseeritud ning tehniliselt töökorras. Aku on uus või uueväärne (vähemalt 85% mahutavusega).
Toode on lisatud ostukorvi