EE  /  RU  /  EN
EE    /    RU    /    EN

Mobipunkt blog

Mobipunkt iPhone Eestis esimene iphone eesti 100 iphone 10 iphone ajalugu apple

Eesti 100. iPhone 10.
16.02.2018

2008. aasta suvel saabus meil ametlikult müügile iPhone 3G. Veebruaris tähistab oma 100. juubelit Eesti riik. Loe lähemalt, kuidas toimus Eestis esimese iPhone'i tutvustus.


Mobipunkti lugu

Mobipunkti lugu
1.01.2018

Kaks ja pool aastat on möödas Mobipunkti loomisest. Algusajal polnud meie esindusel kindlaid lahtiolekuaegu, vaid iga kliendi jaoks tuli klienditeenindaja spetsiaalselt kohale. Meil polnud oma remondimeistrit ega varuosasid, kuid Te usaldasite meid ja Mobipunkt kasvas.


Mobipunkt  touchbari või funktsiooninuppudega MacBook

Kumb on parem - touchbari või funktsiooninuppudega MacBook?
15.12.2017

Mida täpselt touchbar teha oskab ja kas arvutiostul peaks eelistama kõige värskemat või pigem vanu, funktsiooninuppudega mudeleid?


Mobipunkt iPhone X on kohal mobipunkt apple iphone ipad macbook iphone 10

Mis on uut iPhone X-il?
8.12.2017

iPhone X on kahtlemata selle sügise ja talve oodatuima Apple toode, Apple’i tõeline lipulaev. Kui iPhone 8 müüginumbrid rekordeid ei purustanud, siis iPhone X puhul on kõik veel lahtine. Tippklassi telefon on suurepäraseks kaaslaseks nii tudengitele, hobifotograafidele, ettevõtjatele ja lihtsalt liikuva elustiiliga inimestele. Seadme kohta on ilmunud palju tutvustavaid artikleid, kuid üks küsimus jääb siiski lahtiseks - mille poolest iPhone X eelkäijatest parem on?


Mobipunkt Airpods

Selle aasta kingihitt - Apple AirPods!
6.12.2017

Jõulud ei ole enam sugugi mägede taga. Ilmselt hakkavad ka hilised ärkajad tasapidi mõtlema, milliste kingitustega lähedasi sel aastal rõõmustada. Nipsasjakesi ja pudi-padi ei taha enam ammu keegi osta - moes on praktilised, kauakestvad ja kvaliteetsed kingitused. Õnneks teame Mobipunktis nutikate ja kvaliteetsete kingituste kohta kõike! Innovatsioonisõpradele on meie selle talve esimene kingisoovitus eriline maiuspala - kes siis ei tahaks, et tema kingikotti oleks peidetud ägedad Apple’i AirPodsid!


Mobipunkt Apple Ipad mängud lastele

Mobipunkti lemmikrakendused pere kõige noorematele
4.12.2017

Internetiavarustes leidub nii mõndagi - vastavalt õnnele võib sealt leida kas väga harivaid või veidi kummalisi vasteid. Sama kehtib ka telefoni- ja tahvelarvuti rakenduste kohta. Täiskasvanutena oskame veel valida, millega soovime oma aega ja nutiseadmeid sisustada. Lapsed aga võtavad tihtipeale vastu kõik, mis internet neile ette söödab. Seega on vanemate ja õdede-vendade vastutus valida, mis pere kõige noorematele liikmetele nutiseadmetes kättesaadav on.


iphone 7 iphone 7 Plus iphone 7 vs iphone 8 iphone 8 plus new iphone uus iphone new generation iphone apple mobipunkt ipad wacth  macbook  iphone 8 hind iphone 8 müük

iPhone 7 vs iPhone 8 - kumba osta?
23.10.2017

Müügis olevate iPhone’ide valik pole kunagi varem olnud nii lai. Maailma kuulsaima telefoni erinevad mudelid võivad esmapilgul silme eest kirjuks võtta. Sel sügisel jõuab lettidele veel kolm uut iPhone’i: iPhone 8, iPhone 8+ ja iPhone X. Samas on ka vanemad mudelid, nagu näitkes iPhone 7, iPhone SE ja iPhone 6 endiselt müügil. Mida siis valima peaks?


steve jobs mobipunkt apple iphone apple inc macbook imac apple watch iphone 8 iphone x ipod iphone 2g esimene iphone

Legendaarse Steve Jobsi säravaimad hetked
5.10.2017

Täna, 5. oktoobril möödub kuus aastat legendaarse Steve Jobsi surmas. Jobs oli üks meie aja suurimad leiutajaid ja hinnatumaid ettevõtjaid. Apple Inc üks asutajatest ning kauaagne tegevjuht jättis kustutamatu jälje infotehnoloogia arengusse ja disaini. Kusjuures Jobs töötas Apple’i heaks praktiliselt ilma tasuta - vaid ühe dollari eest aastas juhtis ta firma maailma infotehnoloogia tippklassi.


Apple iphone ios 11 uus ios uus tarkvara mobipunkt iphone ipad photos siri liitreaalsus

iOS 11 on väljas! Mis on uut?
20.09.2017

Kõigil iPhone’ide ja iPadide omanikel on põhjust rõõmustada - eile tuli viimaks välja tutikas iOS 11, mis lubab Apple’i nutiseadmete kasutamist täielikult muuta. Apple’i sõnul toob uue operatsioonisüsteemi kasutusele võtmine seadmetesse palju värskust, muutes telefonid ja tahvelarvutid võimsamaks kui kunagi varem. iOS 11 toob põneva liitreaalsuse ja professionaalsel tasemel foto- ning videovõimalused sadadesse miljonitesse Apple’i seadmetesse üle kogu maailma. Loe lähemalt, mis on uut.


Apple watch series 3 apple watch 3 mobipunkt watch watch series 2 watch sport iphone health siri music airpods

Apple Watch Series 3
16.09.2017

Nüüd, kui esimene elevus on vaibunud ja inimesed uutelt iPhone’idelt mõtteid ka mujale saavad, tutvustame rõõmuga Apple’i kolmandat suurt uut toodet. Lisaks tutikatele telefonidele on sel sügisel poelettidele lisandumas ka uhiuus Apple Watch, mis eelkäijat oluliselt täiustab. Juba kuu lõpus kättesaadav Apple Watch Series 3 on justkui nutitelefon, isiklik assistent, spordikell ja muusikamängija ühes.


iPhone X iphone 8 uus iphone new iphone apple mobipunkt apple ipad iPhone 8 Plus

iPhone X - Ütle tere tulevikule
14.09.2017

Eilne päev rõõmustas kõiki tehnikasõpru uudistega mobiilimaailmast, mis kauaoodatud iPhone 8 ja 8 Plusi viimaks ometi vastu saab võtta. Tähelepanelikumad aga juba teavad, et head uudised sellega ei piirdunud - nimelt näeb lisaks 8 ja 8 Plusile peagi ilmavalgust ka iPhone X, mis kõikide seniste telefonide tehnilised omadused pika puuga ületab. iPhone X - milline see siis on?


iphone 8 iphone 8 plus new iphone uus iphone new generation iphone apple mobipunkt ipad wacth  macbook  iphone 8 hind iphone 8 müük

iPhone 8 - uue generatsiooni iPhone
13.09.2017

Kümned tuhanded Apple’i austajad üle maailma olid naelutatud arvutite ette - kätte jõudis kauaoodatud päev, mil Apple uutelt toodetelt saladuseloori tõstis. Häid uudiseid oli palju, millest kõige tähtsamad toome ka teieni. Kauaoodatud nutitelefonide gigandid iPhone 8 ja iPhone 8 Plus on viimaks kohal!


MacBook apple macbook air macbook pro macbook retina mobipunkt arvuti ostmine arvuti ost arvuti

Tagasi kooli: MacBook Pro või MacBook Air?
29.08.2017

Arvutiostule mõeldes lähevad paljude mõtted esimesena MacBookide peale. Kust aga teada, milline MacBook kõige paremini ootustele vastab ja kust võiks neid leida taskukohase hinnaga? Teeme hea ülevaate, mis peaks kuuluma enne arvutiostu iga tudengi kohustuslikku kirjandusse.


iPhone ipad mobipunkt back-up back up backup apple icloud itunes varundamine tehaseseaded taastamine andmed

iPhone'i, iPadi Back Up tegemine (varundamine)
21.08.2017

Vahel juhtub, et ettevaatlikkuse kiuste kukub siiski telefon maha, saab veekahjustuse või langeb varaste saagiks. Soovitame nendeks hetkedeks igaks juhuks valmis olla ja regulaarselt kõigile telefoni andmetele backup teha. Nii on ka ootamatuste korral elutähtsad andmed vaid nupuvajutuse kaugusel.


Apple mobipunkt macbook iphone ipad apple watch series 2 macos sülearvuti tarkvara

Värske macOS High Sierra
14.08.2017

Lisaks uutele versioonidele iPhone’st ja verivärskest HomePodist on ka Mac arvutite kasutajatel sel sügisel põhjust rõõmustada. Peagi tuleb välja uhiuus operatsioonisüsteem High Sierra, mida asjaarmastajad on juba pikka aega oodanud.


HomePod mobipunkt Apple nutikõlar kodukino Siri koduabiline ipad macbook apple watch

HomePod - fenomenaalne koduabiline
7.08.2017

Peagi müüki tulev HomePod nutikõlar ühendab endas nii Apple’i kuulsa helikvaliteedi kui nutika koduabilise mugavuse. Kuidas tundub, kas selline kõlar võiks endalgi kodus olla? Loe lähemalt.


iphone Apple macbook ipad imac apple watch ostmine müümine remont parandus mobipunkt käest ostmine okidoki ounaturg õunaturg applespot

Kasutatud iPhone - esindusest või käest kätte?
1.08.2017

Uue telefoni ostmine on aeganõudev protsess. Kuigi ostu ennast on lihtne sooritada, nõuab see korralikku eeltööd. Eraisikutelt, Facebooki gruppidest ja interneti oksjonitelt iPhone’i ostmine võib tunduda küll hea viisina veidi raha säästa, kuid kahjuks kaasneb kasutatud telefonidega ka paras hulk riske. Üldjuhul kehtib selle kohta rusikareegel: kui miski tundub liiga hea, et olla tõsi, siis tõenäoliselt see nii ongi. Mobipunkt toob teieni kõige levinumad probleemid, mis eraisikutelt telefoni ostes ilmneda võivad.


iPhone iPad MacBook Watch Homepod iMac Pro Apple Mobipunkt kõlakad iphone 8 imac pro

Uued tuuled Apple’i seadmetes
27.07.2017

2017. aasta on Apple’i jaoks mitmeski mõttes murranguline aasta. Olles kannustatud 10. sünnipäeva sõiduveest, on firma avalikustanud terve nimekirja toodetest, mis lähiajal müüki on tulemas. Lisaks iPhone’i juubelimudeli peatsele esitlusele, on Apple ka teiste seadetega innovatsiooni tegemas.


iPhone 8 iphone macbook apple ipad apple watch mobipunkt kõlakad

iPhone 8 ootuses
22.07.2017

Tähistamaks võiduka iPhone’i kümnendat sünnipäeva, tuleb Apple sel sügisel välja uhiuue, järjekorras juba 16nda variatsiooniga iPhone’st. Kuigi telefon paisatakse müüki alles mitme kuu pärast, on see juba praegu palju kõmu tekitanud. Internet on tulvil prognoose ja spekulatsioone uue mudeli kohta, millest põnevamad toob Mobipunkt ka teieni.


iPhone Steve Jobs Apple leiutamine telefon Mobipunkt iphone ipad imac apple watch iphone 7 iphone 8 esimene iphone

Apple taasleiutab telefoni iPhone'iga
17.07.2017

10 aastat tagasi tutvustas Steve Jobs San Franciscos esimest iPhone'i. Selles postituses meenutame, milline oli esimene iPhone, millised funktsioonid sellel olid ja milliseid emotsioone telefon inimestes tekitas.


iCloud Apple iPhone varastatud mobipunkt andmed MacBook iPad kadunud find my iphone

Miks on iCloud hea ja miks peaks seda kasutama?
7.06.2017

Paljud Apple toodete omanik ei kasuta iCloud võimalusi ning pole kursis, miks selle kasutamine on väga tähtis. Selles postituses kirjeldame, miks iCloudi kasutamine on hädavajalik ning miks see on igati suur abimees.


iPhone MacBook Apple kukkus vette vesi mobipunkt veekahjustus vedelikupuhastus vedelikueemaldus vedelik remont parandus ekraanivahetus akuvahetus vedelikukahjustus

Telefon kukkus vette? Mida nüüd teha?
24.05.2017

Enamik inimesi ei tea, kuidas peab käituma, kui telefon kukub vette. Selles postituses kirjutame, milliseid punkte tuleb meeles pidada, et tekitatud kahju võimalikult kiirelt ning odavalt korda teha.


Apple Watch Series 2 Mobipunkt Apple kasutatud iphone ipad macbook müük ost tallinn eesti watch nutikell Nike+

Apple Watch Series 2
18.05.2017

Meieni on jõudnud suur valik Apple kõige uuemaid nutikellasid - Watch Series 2. Selles postituses tutvustame nutikella uuendusi ja räägime lähemalt, mida see uuenduslik seade endast kujutab.


iPhone trikid nipid õpetus mobipunkt ipad macbook apple remont müük kasutatud

10 trikki, mida Su iPhone teha oskab
18.05.2017

Apple seadmetel on palju peidetud võimalusi, millest enamik inimesi midagi ei tea. Selles postituses kajastame trikke, mis muudavad Apple nutiseadme kasutamise mugavamaks, lihtsamaks ja ägedamaks.


Toode on lisatud ostukorvi