EE  ·  RU  ·  EN
EE    ·    RU    ·    EN

Mobipunkt blog

iPhone ipad mobipunkt back-up back up backup apple icloud itunes varundamine tehaseseaded taastamine andmed

iPhone'i, iPadi Back Up tegemine (varundamine)
21.08.2017

Vahel juhtub, et ettevaatlikkuse kiuste kukub siiski telefon maha, saab veekahjustuse või langeb varaste saagiks. Soovitame nendeks hetkedeks igaks juhuks valmis olla ja regulaarselt kõigile telefoni andmetele backup teha. Nii on ka ootamatuste korral elutähtsad andmed vaid nupuvajutuse kaugusel.


Apple mobipunkt macbook iphone ipad apple watch series 2 macos sülearvuti tarkvara

Värske macOS High Sierra
14.08.2017

Lisaks uutele versioonidele iPhone’st ja verivärskest HomePodist on ka Mac arvutite kasutajatel sel sügisel põhjust rõõmustada. Peagi tuleb välja uhiuus operatsioonisüsteem High Sierra, mida asjaarmastajad on juba pikka aega oodanud.


HomePod mobipunkt Apple nutikõlar kodukino Siri koduabiline ipad macbook apple watch

HomePod - fenomenaalne koduabiline
7.08.2017

Peagi müüki tulev HomePod nutikõlar ühendab endas nii Apple’i kuulsa helikvaliteedi kui nutika koduabilise mugavuse. Kuidas tundub, kas selline kõlar võiks endalgi kodus olla? Loe lähemalt.


iphone Apple macbook ipad imac apple watch ostmine müümine remont parandus mobipunkt käest ostmine okidoki ounaturg õunaturg applespot

Kasutatud iPhone - esindusest või käest kätte?
1.08.2017

Uue telefoni ostmine on aeganõudev protsess. Kuigi ostu ennast on lihtne sooritada, nõuab see korralikku eeltööd. Eraisikutelt, Facebooki gruppidest ja interneti oksjonitelt iPhone’i ostmine võib tunduda küll hea viisina veidi raha säästa, kuid kahjuks kaasneb kasutatud telefonidega ka paras hulk riske. Üldjuhul kehtib selle kohta rusikareegel: kui miski tundub liiga hea, et olla tõsi, siis tõenäoliselt see nii ongi. Mobipunkt toob teieni kõige levinumad probleemid, mis eraisikutelt telefoni ostes ilmneda võivad.


iPhone iPad MacBook Watch Homepod iMac Pro Apple Mobipunkt kõlakad iphone 8 imac pro

Uued tuuled Apple’i seadmetes
27.07.2017

2017. aasta on Apple’i jaoks mitmeski mõttes murranguline aasta. Olles kannustatud 10. sünnipäeva sõiduveest, on firma avalikustanud terve nimekirja toodetest, mis lähiajal müüki on tulemas. Lisaks iPhone’i juubelimudeli peatsele esitlusele, on Apple ka teiste seadetega innovatsiooni tegemas.


iPhone 8 iphone macbook apple ipad apple watch mobipunkt kõlakad

iPhone 8 ootuses
22.07.2017

Tähistamaks võiduka iPhone’i kümnendat sünnipäeva, tuleb Apple sel sügisel välja uhiuue, järjekorras juba 16nda variatsiooniga iPhone’st. Kuigi telefon paisatakse müüki alles mitme kuu pärast, on see juba praegu palju kõmu tekitanud. Internet on tulvil prognoose ja spekulatsioone uue mudeli kohta, millest põnevamad toob Mobipunkt ka teieni.


iPhone Steve Jobs Apple leiutamine telefon Mobipunkt iphone ipad imac apple watch iphone 7 iphone 8 esimene iphone

Apple taasleiutab telefoni iPhone'iga
17.07.2017

10 aastat tagasi tutvustas Steve Jobs San Franciscos esimest iPhone'i. Selles postituses meenutame, milline oli esimene iPhone, millised funktsioonid sellel olid ja milliseid emotsioone telefon inimestes tekitas.


iCloud Apple iPhone varastatud mobipunkt andmed MacBook iPad kadunud find my iphone

Miks on iCloud hea ja miks peaks seda kasutama?
7.06.2017

Paljud Apple toodete omanik ei kasuta iCloud võimalusi ning pole kursis, miks selle kasutamine on väga tähtis. Selles postituses kirjeldame, miks iCloudi kasutamine on hädavajalik ning miks see on igati suur abimees.


iPhone MacBook Apple kukkus vette vesi mobipunkt veekahjustus vedelikupuhastus vedelikueemaldus vedelik remont parandus ekraanivahetus akuvahetus vedelikukahjustus

Telefon kukkus vette? Mida nüüd teha?
24.05.2017

Enamik inimesi ei tea, kuidas peab käituma, kui telefon kukub vette. Selles postituses kirjutame, milliseid punkte tuleb meeles pidada, et tekitatud kahju võimalikult kiirelt ning odavalt korda teha.


Apple Watch Series 2 Mobipunkt Apple kasutatud iphone ipad macbook müük ost tallinn eesti watch nutikell Nike+

Apple Watch Series 2
18.05.2017

Meieni on jõudnud suur valik Apple kõige uuemaid nutikellasid - Watch Series 2. Selles postituses tutvustame nutikella uuendusi ja räägime lähemalt, mida see uuenduslik seade endast kujutab.


iPhone trikid nipid õpetus mobipunkt ipad macbook apple remont müük kasutatud

10 trikki, mida Su iPhone teha oskab
18.05.2017

Apple seadmetel on palju peidetud võimalusi, millest enamik inimesi midagi ei tea. Selles postituses kajastame trikke, mis muudavad Apple nutiseadme kasutamise mugavamaks, lihtsamaks ja ägedamaks.


Toode on lisatud ostukorvi