EE  ·  RU  ·  EN
EE    ·    RU    ·    EN

Mobipunkt blog

iPhone Steve Jobs Apple leiutamine telefon Mobipunkt iphone ipad imac apple watch iphone 7 iphone 8 esimene iphone

Apple taasleiutab telefoni iPhone'iga
17.07.2017

10 aastat tagasi tutvustas Steve Jobs San Franciscos esimest iPhone'i. Selles postituses meenutame, milline oli esimene iPhone, millised funktsioonid sellel olid ja milliseid emotsioone telefon inimestes tekitas.


iCloud Apple iPhone varastatud mobipunkt andmed MacBook iPad kadunud find my iphone

Miks on iCloud hea ja miks peaks seda kasutama?
7.06.2017

Paljud Apple toodete omanik ei kasuta iCloud võimalusi ning pole kursis, miks selle kasutamine on väga tähtis. Selles postituses kirjeldame, miks iCloudi kasutamine on hädavajalik ning miks see on igati suur abimees.


iPhone MacBook Apple kukkus vette vesi mobipunkt veekahjustus vedelikupuhastus vedelikueemaldus vedelik remont parandus ekraanivahetus akuvahetus vedelikukahjustus

Telefon kukkus vette? Mida nüüd teha?
24.05.2017

Enamik inimesi ei tea, kuidas peab käituma, kui telefon kukub vette. Selles postituses kirjutame, milliseid punkte tuleb meeles pidada, et tekitatud kahju võimalikult kiirelt ning odavalt korda teha.


Apple Watch Series 2 Mobipunkt Apple kasutatud iphone ipad macbook müük ost tallinn eesti watch nutikell Nike+

Apple Watch Series 2
18.05.2017

Meieni on jõudnud suur valik Apple kõige uuemaid nutikellasid - Watch Series 2. Selles postituses tutvustame nutikella uuendusi ja räägime lähemalt, mida see uuenduslik seade endast kujutab.


iPhone trikid nipid õpetus mobipunkt ipad macbook apple remont müük kasutatud

10 trikki, mida Su iPhone teha oskab
18.05.2017

Apple seadmetel on palju peidetud võimalusi, millest enamik inimesi midagi ei tea. Selles postituses kajastame trikke, mis muudavad Apple nutiseadme kasutamise mugavamaks, lihtsamaks ja ägedamaks.


Toode on lisatud ostukorvi